Budownictwo telekomunikacyjne

Przedsiębiorstwo  Telekomunikacyjne ArtLan przedstawia ofertę współpracy w zakresie realizacji kompleksowych inwestycji telekomunikacyjnych obejmujących w szczególności budowę, rozbudowę, remonty kanalizacji teletechnicznych, sieci i urządzeń telekomunikacyjnych od fazy przygotowania koncepcji i projektu budowlanego do jej zakończenia i przekazania inwestycji późniejszym użytkownikom.

Wieloletnie doświadczenie wykonawcze w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami personelu oraz zaawansowaną technologią zaplecza technicznego zapewniają nie tylko wysoką jakość oferowanych usług ale również duże bezpieczeństwo ich realizacji. Nasz program produkcyjny umożliwia zaprojektowanie i wykonanie usług precyzyjnie dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego odbiorcy. Szczególną wagę przywiązujemy do obsługi oraz satysfakcji Klienta.

W ramach oferty usług realizujemy:

  • projekty  telekomunikacyjnych sieci miejscowych, miedzianych i światłowodowych,
  • budowy sieci światłowodowych i miedzianych (magistrale, sieci rozdzielcze i abonenckie), budowy i remonty kanalizacji kablowej, a także konserwacja istniejących sieci,
  • przebudowy i modernizacje urządzeń i sieci telekomunikacyjnych w ramach złożonych inwestycji budowlanych